Facebook

Kompiuterių aptarnavimas įmonėms

Visos modernios įmonės savo veikloje naudoja kompiuterinę-informacinę sistemą. Sklandžiai veikianti sistema didina darbo našumą ir kokybę, lengvina valdymą bei darbo organizavimą. Norint pasiekti optimalų ir nepertraukiamą tokios sistemos veikimą reikalinga nuolatinė specialistų priežiūra. Kompiuterinį-informacinį ūkį gali prižiūrėti Jūsų įmonės darbuotojas, tačiau esant sudėtingesnei sistemai jam reikia turėti įvairiapusių žinių, o esant greitam informacinių technologijų vystymuisi tą pasiekti labai sudėtinga. Be to jam priklauso kasmetinės atostogos, jis gali susirgti, o gal net pereiti dirbti į kitą įmonę. Visa tai gali sutrikdyti sklandų Jūsų įmonės darbą. Alternatyva tokiam priežiūros būdui – Jūsų įmonės kompiuterinio - informacinio ūkio priežiūrą atliekanti informacinių technologijų specialistų grupė.

MB "Skaitmeninė akis" - tai kompiuterinės technikos servisas, atliekantis kompiuterių remonto ir priežiūros darbus. Sukaupę didelę patirtį IT srityje, mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti jums profesionalų, patikimą darbą už žemą kainą. Žengdami koja kojon su tobulėjančiomis technologijomis, nuolat plečiame teikiamų paslaugų spektrą. Mes specializuojamės visų tipų kompiuterių remonte. Esame atsakingi ir patikimi: siekdami geriausio rezultato, vykdome savo pažadus ir įsipareigojimus.

Kodėl tai naudingiau?
* tai kainuos Jums pigiau, nes nereikės išlaikyti kvalifikuoto (o kartu brangiai apmokamo) darbuotojo, skirti lėšų jo kvalifikacijos augimui, skirti jam arba išlaikyti jo automobilio (jei Jūsų įmonė turi filialų), aprūpinti jo darbo vietą moderniu kompiuteriu su įvairių programų paketu;
* kompiuterinės-informacinės sistemos priežiūra bus nepertraukiama, tai yra visas 365 metų dienas, darbo laiku ir po darbo valandų;
* priežiūrą atliks ne vienas darbuotojas, o įvairių sričių (tarnybinių stočių, interneto, programinės įrangos, aparatūrinės įrangos ir t.t) specialistų komanda.

Mes dirbame visoje Šiaulių apskrityje ir norime Jums pasiūlyti kompiuterių techninį aptarnavimą pagal išankstines sutartis arba vienkartinius kompiuterių aptarnavimo darbus.